Cena

Rozmiar

Kolor

barwa kamienia

kamień

kruszec

Biżuteria ze stali szlachetnej damska i męska - sklep Sadva

ZE STALI SZLACHETNEJ

201 produktów

ZE STALI SZLACHETNEJ

Biżuteria ze stali szlachetnej – nowa definicja piękna

Stal szlachetna to nowoczesny, modny materiał, który zaskarbił sobie serca wielbicielek biżuterii przez swój nieoczywisty charakter i unikalną trwałość. W projektach SADVA stal uzyskuje wyjątkowy, miejski i nieco nonszalancki sznyt, by w połączeniu z symboliką naszych zawieszek zmienić się w delikatne, niemal dziewczęce propozycje… Odkryj oryginalne bransoletki i pierścionki ze stali chirurgicznej w kolekcjach SADVA!

Co sprawia, że stal szlachetna jest tak wyjątkowa?

Jeszcze do niedawna w świecie biżuterii królowały dwa kruszce – złoto i srebro. Jednak w ostatnim czasie do tego zaszczytnego grona dołączyła także stal szlachetna, która na stałe zagościła już w gablotach jubilerskich. Biżuteria ze stali szlachetnej znacząco różni się od złotych i srebrnych naszyjników, pierścionków oraz bransoletek. Podczas gdy ozdoby z klasycznych kruszców są zazwyczaj minimalistyczne i subtelne, biżuteria ze stali szlachetnej jest masywniejsza i bardziej wyrazista – idealna dla osób, które lubią się wyróżniać. Ogromną zaletą stali szlachetnej jest możliwość łączenia jej z innymi ozdobami, takimi jak bursztyn, cyrkonia czy kolorowe printy. Stal szlachetna cieszy się popularnością nie tylko wśród kobiet – do jej miłośników zalicza się coraz więcej panów, którzy w modzie biżuteryjnej szukają powiewu świeżości.

Biżuteria ze stali szlachetnej w autorskich kolekcjach SADVA

Stal szlachetna pojawia się w naszych autorskich propozycjach na każdym kroku. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji SADVA ze stalą szlachetną w roli głównej jest biżuteria MUDI z elementami dekoracyjnymi w kształcie motyli, a także kolorowymi printami inspirowanymi twórczością Gaudiego czy brazylijską dżunglą. Bransoletki, pierścionki i kolczyki MUDI szczególnie polecamy kobietom o artystycznej duszy, które chętnie dobierają dodatki współgrające z ich osobowością. Dla miłośniczek charakterystycznej stalowej surowości przygotowaliśmy kolekcję BARCELONA, która jest prosta i ascetyczna, a przy tym niezwykle elegancka i kobieca. Podstawowym elementem bransoletek, pierścionków i naszyjników BARCELONA jest stal szlachetna, która występuje w połączeniu ze srebrnymi lub bursztynowymi dekoracjami. Surowa i wyrazista biżuteria ze stali szlachetnejświetnie prezentuje się również w zestawieniu z delikatnymi cyrkoniami, co udowadnia kolekcja DURO złożona z pierścionków, bransoletek i naszyjników. Linia DURO popularna jest także wśród mężczyzn, którzy chętnie wybierają bransoletki ze skóry i stali szlachetnej.