Biżuteria z motywem kółka · SADVA

Kółko

89 produktów

Kółko

Branża jubilerska wykorzystuje wiele popularnych motywów. Dzięki temu biżuteria marki SADVA, pośród asortymentu której możemy wybierać, jest naprawdę urokliwa i niezwykle różnorodna. Ostatnimi czasy wielkim uznaniem cieszą się chociażby dodatki, w których elementy ozdobne przyjmują geometryczne kształty. Króluje wśród nich między innymi koło. Jeśli pragniesz podążać za tym trendem, już teraz sprawdź naszą ofertę z tej kategorii i przekonaj się, że złota, srebrna i pozłacana biżuteria z motywem kółka skradnie Twoje serce.

Biżuteria z motywem kółka – wyroby jubilerskie, które musisz mieć!

Wiele jest figur geometrycznych, jednak w jubilerstwie to właśnie koło jest kształtem, na który stawia się najczęściej. Modna biżuteria z motywem kółka dobitnie pokazuje, że w prostocie i harmonii tego wzoru skrywa się niezwykła siła. Mimo że nasze życie na wielu płaszczyznach nieubłagalnie gna do przodu, czasem naprawdę warto się zatrzymać i skierować swój wzrok w stronę przeszłości. Wyroby jubilerskie z kółeczkiem lub w kształcie kółka to ponadczasowe akcesoria urzekające swym dyskretnym urokiem, a przez to idealnie wpisujące się w tak modny ostatnio nurt minimalizmu.

Kolczyki koła – prawdziwy hit obecnego sezonu!

Kolczyki w kształcie kół to jeden z głównych trendów, które aktualnie dominują w branży jubilerskiej. Mogą być małe albo duże, zawsze jednak wyglądają atrakcyjnie i podkreślają urodę kobiet decydujących się na ich założenie. Komu w pierwszej kolejności dedykowane są kolczyki koła? Do tej grupy należą przede wszystkim przedstawicielki płci żeńskiej posiadające kwadratową lub trójkątną twarz. Noszenie właśnie takich owalnych dodatków to sprawdzona recepta na optyczne złagodzenie rysów i nadanie lekkości swojemu wizerunkowi.

Biżuteria kółko – sprawdź akcesoria z ozdobami w kształcie kółek

Biżuteria z motywem koła to najlepszy wybór dla miłośniczek klasycznych i eleganckich ozdób. Takie ozdoby powinny mieć w swoich kolekcjach również fanki błyskotek o geometrycznej formie. Do wyboru są opisane już wcześniej kolczyki, ale również naszyjniki i bransoletki, a nawet pierścionki nawiązujące swoim wyglądem do właśnie tego kształtu. Zawieszka w formie koła pięknie prezentuje się na złotym naszyjniku, a w zestawieniu z emaliowanymi elementami, sprawia, że całość jest bardzo oryginalna. Natomiast wśród wyrobów zakładanych na nadgarstek dominują te, którym uroku dodają wielobarwne, błyszczące cyrkonie. W efekcie można nosić zarówno pojedyncze modele akcesoriów z kółkiem, jak i tworzyć z tych dodatków fantazyjne i unikalne zestawy, które zdadzą egzamin na co dzień oraz od święta. To także uniwersalna opcja prezentowa – chyba nie ma kobiety, której nie spodobałaby się biżuteria z kółkiem.