Biżuteria w koraliki · SADVA

Koraliki

25 produktów

Koraliki

Biżuteria z koralików to akcesoria, które w pierwszej kolejności kojarzą Ci się z błyskotkami zakładanymi głównie dla zabawy w okresie dzieciństwa? Teraz powinno się to zmienić, ponieważ taka forma ozdabiania swojego ciała także współcześnie cieszy się ogromną popularnością. Jest jednak dedykowana również dorosłym kobietom. To trend, z którego warto czerpać, aby urozmaicać stylizacje i wyrażać swój charakter. Dodatki we wszystkich kolorach tęczy są obecnie prawdziwym hitem, i to nie tylko w okresie wakacyjnym.

Biżuteria z koralików – sprawdź, co ją wyróżnia!

Koraliki to dość niepozorny element ozdobny, który jednak urzeka swoją prostotą. Kojarzą się one z radością, wolnością i beztroską. Udało nam się dostrzec w nich to, co najlepsze, dzięki czemu powstała nasza autorska kolekcja SFERE. Króluje w niej właśnie biżuteria z koralików pokazująca, że fasetowane kulki są wyjątkowo piękne, szczególnie jeśli mienią się całą paletą najmodniejszych w sezonie barw.

Naszyjniki i bransoletki z koralików – idealne dodatki dla każdej kobiety

Biżuteria z koralików niejedno ma imię. Najczęściej motyw ten jest wykorzystywany do dekorowania zakładanych na nadgarstek lub kostkę, minimalistycznych bransoletek. To akcesoria tworzone przez ściśle ułożone obok siebie mniejsze lub większe koraliki oraz pozłacane kulki. Tego rodzaju technika zdobnicza jest dostrzegalna również w przypadku naszyjników. Niekiedy są to długie sznury korali, jednak zwykle przyjmują one postać krótkich, znajdujących się dość blisko szyi chokerów. Ciekawą opcją dla odważnych osób, które lubią bawić się modą, jest rezygnacja z noszenia jednej sztuki takiej biżuterii na rzecz tworzenia kompozycji z kilku modeli utrzymanych w podobnej stylistyce. Interesujące rozwiązanie stanowi także stawianie na komplety, a więc bransoletkę i naszyjnik stworzone z analogicznego układu koralików o tej samej lub podobnej gamie kolorystycznej.

Biżuteria z koralików – odkryj jej potencjał z marką SADVA

Biżuteria z koralikami to liczne przykłady uroczych i delikatnych dodatków, które nadadzą wdzięku oraz lekkości niejednej Twojej stylizacji. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim w towarzystwie zakładanego na co dzień ubioru, a ich subtelność skutecznie podkreśli naturalne piękno młodych kobiet, a nawet nastolatek. Wielobarwność typowa dla bransoletek i naszyjników wykonanych z koralików sprawi, że Twój wygląd nie będzie nudny, tylko doskonale przemyślany. A Ty sama zaczniesz emanować pozytywną energią. Już teraz zapoznaj się z naszymi propozycjami z tej kategorii, a potem wybierz dla siebie model, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.