CLUSE

CLUSE

47 produktów

CLUSE

Zegarki Cluse – stworzone z myślą o kobietach

Już dawno zegarek przestał być gadżetem służącym jedynie do odmierzania czasu, jeśli w ogóle kiedykolwiek pełnił wyłącznie praktyczną funkcję. Ten klasyczny dodatek obecny jest od dziesięcioleci w modzie damskiej i męskiej, a słynne zegarki kieszonkowe pojawiły się już w XVII wieku. Popularny dziś zegarek naręczny swoją premierę miał w XIX wieku i od tamtego momentu znacząco ewoluował, choć jego wygląd zewnętrzny cały czas przypomina klasyczne modele. W kolekcji SADVA znajdziesz piękne zegarki Cluse stworzone z myślą o kobietach – ich subtelności i oczekiwaniach.

Minimalizm i delikatność, czyli kwintesencja marki Cluse

Działalność holenderskiej marki Cluse skupia się na produkcji damskich zegarków i pasków do zegarków. Zegarki Cluse damskie wyróżnia casualowa elegancja, dzięki czemu akcesoria Cluse świetnie prezentują się zarówno w zestawieniu z jeansami i T-shirtem, jak i eleganckim damskim garniturem. Marka Cluse stawia na prostotę, co widać w pozbawionych numeryczności tarczach, które prezentują się minimalistycznie i stylowo. Elegancki zegarek damski Cluse możesz łączyć z bransoletkami SADVA, tworząc unikalne i niezwykle kobiece kombinacje.

SADVA – autoryzowany sprzedawca zegarków Cluse

Zegarek jest efektownym elementem biżuterii, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć najpiękniejszych zegarków damskich projektowanych w Amsterdamie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków Cluse, dlatego wśród naszych propozycji znajdziesz najmodniejsze zegarki Cluse damskie z kolekcji La Boheme, Minuit, La Vedette, Triomphe i Le Couronnement.

W jaki sposób w naszej ofercie znalazły się zegarki Cluse? Opinie użytkowniczek z całego świata przekonały nas, że damskie zegarki Cluse nie mają sobie równych i stanowią niezastąpiony element mody casualowej i biurowej. Wybieraj spośród licznych modeli na paskach ze skóry lub stali szlachetnej – w kolorze różu, szarości, czerni, srebra, złota czy różowego złota – i odmieniaj codzienne stylizacje za pomocą efektownych dodatków.