“Jakość i ciągłe łamanie utartych schematów” to nasza myśl przewodnia. Wiele lat doświadczenia w branży jubilerskiej ukształtował charakter firmy, która ciągle szuka nowych inspiracji 

i wprowadza unikalne rozwiązania.

Uważamy, iż perfekcyjnie skomponowana biżuteria potrafi wpłynąć na każdą stylizację, czasami całkowicie ją zmienić. To właśnie dodatko biżuteryjne uzupełniają nasze kreacje na co dzień i od święta, odzwierciedlają nasze samopoczucie, styl, osobowość oraz sprawiają, że czujemy się dopieszczeni.

W Sadva przywiązujemy ogromną wagę do detali, dlatego nasze produkty wykonywane są starannie i w najwyższej jakości. Wiele wzorów zostało zaprojektowanych i stworzonych od podstaw w naszej pracowni, w 100% wykonywanych ręcznie. Uwielbiamy bursztyn, dlatego odkrywając jego nowe oblicze łamiemy stereotypy związane z wizerunkiem klasycznej biżuterii bursztynowej i przekonujemy do niego systematycznie zwiększającą się grupę naszych klientów poszukujących wyjątkowej biżuterii na każdą okazję.

 Srebro próby 0,925 oraz naturalny bursztyn bałtycki w jego przepięknych i unikatowych barwach, stal szlachetna albo rzemień skórzany czy wiele innych ciekawych materiałów kruszcy - w Sadva każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Delikatne, niezobowiązujące albo duże i konkretne wzory, eleganckie, nowoczesne lub romantyczne - do wyboru, do koloru.

Życzymy niezapomnianych wrażeń i udanych zakupów! Zapraszamy do naszego e-sklepu oraz na portale multibrandowe.

Zespół